Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Pomiłowo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Bukowa

Darłowo(Pomiłowo + 22 km)

420 000 zł1 314 m² 319,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna perła W darłowie 1314 m 40% zabudowy usługi Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Darłowie Wschodnim (ul. Bukowa), łącząca prestiżową lokalizację przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Podgóry

Podgóry(Pomiłowo + 15 km)

200 000 zł7 800 m² 25,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna w malowniczej okolicy Podgór, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nacmierz

Nacmierz(Pomiłowo + 22 km)

127 000 zł895 m² 141,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestawiamy Państwu działki nad Morzem w malowniczej miejscowości Nowe Łącko (naćmierz) k. Jarosławca, powiat sławieński. 142zł/m2 działki: od 1/1 do 1/5 sprzedane 1/6 - 1027 m2 1/7 - 950 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Szewczyka Dratewki

Rusinowo(Pomiłowo + 23 km)

330 000 zł1 096 m² 301,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad morzem. Powierzchnia 1096 mkw., wymiary 24 x 47 m w odległości 1,4 km od morza. Działka położona jest na terenie posiadającym aktualny plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Sierakowo Słupskie(Pomiłowo + 19 km)

299 900 zł3 457 m² 86,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, mpzp, sierakowo Słupskie, 3457m2. Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3457m2, położoną w Sierakowie Słupskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nacmierz

Nacmierz(Pomiłowo + 22 km)

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie działki budowlane w miejscowości Naćmierz, gmina Postomino. Działki położone przy drodze gminnej w otoczeniu pól i luźnej zabudowy mieszkalnej. Przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jezierzany

Jezierzany(Pomiłowo + 23 km)

94 000 zł797 m² 117,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o doskonałym położeniu nad Morzem, w pobliżu Jarosławca, idealna na budowę letniskowego domu lub domu całorocznego. Teren ma ustalone parametry zabudowy zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zakrzewo

Zakrzewo(Pomiłowo + 20 km)

233 000 zł1 194 m² 195,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 4 km od morza. Działka o powierzchni 1 194 m2, w cenie 195 zł za m2. Idealne pod budowę domu jednorodzinnego i nie tylko. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Kobylnica(Pomiłowo + 23 km)

259 000 zł1 200 m² 215,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną położonych przy ul. Jabłoniowej w atrakcyjnej części miejscowości kobylnica o powierzchni 1200 m2. Kobylnica to malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Sławieńska

Polanów(Pomiłowo + 25 km)

91 410 zł3 047 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz swojego miejsca na wybudowanie domu zapraszamy do Polanowa! Posiadamy w ofercie kompleks 6 działek o powierzchni od 3000m2 do 3047m2 z możliwością podziału na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Pomiłowo

Pomiłowo,zachodniopomorskie

18 194 zł44 200 m² 0,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Syndyk masy upadłości Aliny Małeckiej (dawniej Hołowaty) nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki: udział w wysokości 1/4 niewydzielonej części.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij