Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Pomiłowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

530 000 zł1 057 m² 501,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach 26 m x 41 m, przeznaczona pod zabudowę budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, parterowym z poddaszem użytkowym. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł66,90 m² 6 278,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

4 pokoje | 67 m2 | 2 piętro | Centrum Darłowa | 3 km do morza Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,96 m2, położone na 2 piętrze w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł137 m² 6 058,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 500 m²

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu niezwykłą nieruchomość położoną w malowniczej, spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł57,07 m² 7 622 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle "leśne Zacisze" w Widzinie koło Słupska i Kobylnicy , komfort i nowoczesność w spokojnej okolicy 0% prowizji , 0% pcc nie jest wymagana zgoda Ministerstwa oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kopnica

Kopnica(Pomiłowo + 20 km)

1 400 000 zł16 398 m² 85,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana z widokiem na morze i jezioro Kopań. Działka o powierzchni 16 398 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 226 m i szerokości ok. 70 m.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł3 386 m² 88,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż, kompleks działek z rozpoczętą budową nad morzem, nacmierz, gmina Postomino, 298.000,- PLN Na sprzedaż kompleks działek o numerach ewidencyjnych 176/3 oraz 176/5 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł928 m² 117,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, jezierzany, ul. Klonowa, gm. Postomino, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie, 109.000,- PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 128 230 zł5 457 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 54 ary, mpzp pod Hotel nad Morzem Posiadamy na sprzedaż działkę nad Morzem Bałtyckim (ok. 700m deptakiem od plaży). Działka posiada areał: 0,5428 ha, jest to własność osoby fizycznej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z projektem, pozwoleniem i rozpoczętą budową Działka budowlana o powierzchni 2 500 mkw. w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 77 x 32 m, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł45,52 m² 8 897,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczne mieszkanie 3- pokojowe na pierwszym piętrze o powierzchni około 45,5m2. , położone na osiedlu zamkniętym z bramą otwieraną na pilota.2 km do morza. Składające się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Pomiłowo

Pomiłowo,zachodniopomorskie

18 194 zł44 200 m² 0,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Syndyk masy upadłości Aliny Małeckiej (dawniej Hołowaty) nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki: udział w wysokości 1/4 niewydzielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pomiłowo

Pomiłowo,zachodniopomorskie

28 800 zł223 m² 129,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Syndyk masy upadłości Aliny Małeckiej (dawniej Hołowaty) nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki: udział w wysokości 1/8 niewydzielonej części.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij